Referencje

Od początku powstania firmy, czyli od 1983 r., zajmujemy się „antykorozją” w samochodach. Wiemy wszystko lub prawie wszystko jak przedłużyć żywotność samochodu w sposób znaczący.

Nasza firma była zawsze kojarzona z firmą Valvoline. Klienci jechali do ,,valvoliny”, a ich samochody były zabezpieczane ,,valvoliną”, chociaż środek ten nazywa się tectyl.

O skuteczności stosowanej technologii zabezpieczeń antykorozyjnych oraz stosowanych tectyli firmy Valvoline może świadczyć fakt, że w 2007 r. na jesieni przyjechał do nas na kolejne zabezpieczenie, niemal bez śladów korozji, 21-letni Nissan Sunny. Pierwsze zabezpieczenie otrzymał u nas w 1986r. To był rekordzista, ale odnotowaliśmy wiele podobnych przypadków, kiedy zabezpieczenie antykorozyjne przedłużyło okres eksploatacji o wiele lat.

Świadectwo Autoryzacji FSM - Auto Centrum Wyszyński Świadectwo Autoryzacji FSO - Auto Centrum Wyszyński Certyfikat Tectyl-Valvoline - Auto Centrum Wyszyński Świadectwo Rekomendacji Valvoline Polska - Auto Centrum Wyszyński