Naprawa i serwis samochodów różnych marek

Serwisujemy oraz wykonujemy naprawy powypadkowe samochodów osobowych, dostawczych i terenowych marki Opel, Toyota, Ford, Skoda, Honda, Volkswagen, Fiat, Peugeot, Renault, Daewoo i inne.

Ciągle zwiększamy zakres świadczonych usług oraz chcemy zapewnić kom- pleksową obsługę każdego samochodu. W naszej ofercie szczególną pozycję stanowią naprawy powypadkowe.

Na czas naprawy  udostępniamy samochód zastępczy, który jest bezpłatny Wyszyński dla klienta. Dzięki sprawnym procedurom i skutecznej windykacji podejmujemy się napraw w których płatnik Towarzystwo Ubezpieczeniowe usiłuje zaniżyć odszkodowanie często znacznie poniżej faktycznych kosztów naprawy. Klient ma gwarancję, że nie dopłaci do naprawy powypadkowej zarówno jako poszkodowany w wypadku jak i też w przypadku likwidacji szkody z polisy AC w ramach jej postanowień. W przypadku napraw powypadkowych w naszym warsztacie wyjątkową rzeczą jest to, że powierzchnie objęte pracami blacharsko-lakierniczymi po ich zakończeniu są profesjonalnie zabezpieczane antykorozyjnie na specjalistycznym stanowisku i przez to uzyskujemy odporność na korozję blach na poziomie fabrycznym.

Firma jest zlokalizowana prawie w Centrum Warszawy w okolicach Dworca Zachodniego od strony Woli, łatwy dojazd z każdej strony miasta wszystkimi  środkami lokomocji. /mapka dojazdu/

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz.7.30 – 17.00 , piątek 7.30 – 16.00.